czwartek, 24 stycznia 2013

Wprowadzenie

Witam wszystkich serdecznie

Blog ten poswięcam naturalnym metodom pielęgnacji. I nie chodzi mi tylko o domowe maseczki, ale również o wszelkie kosmetyki dostępne na rynku, które nie zawierają niepotrzebnej chemi, są w jak największym stopniu naturalne oraz, co jest dla mnie bardzo istotne, nie są testowane na zwierzętach.

Odkąd zainteresowanie naturalnymi kosmetykami (tymi do pielęgnacji, jak i również kolorowymi) wzrosło i są one coraz bardziej dostępne na rynku, postanowiłam stworzyć tego bloga, aby można się na nim dzielić opiniami. Chcę Wam także opowiedzieć moje własne doswiadczenia o odstawieniu toksycznych kosmetyków i jak przerzuciłam się na naturalną pielęgnację.

Zapraszam do czytania

2 komentarze:

 1. Chętnie poczytam nadchodzące recenzje! Miło jest czytać, że kolejna osoba ma na uwadze dobro zwierząt. To tylko kosmetyki, ale wybierając nie testowane na zwierzętach, a nie koncernowe produkty dajemy ludziom znać, że chcemy zmian w tym pełnym syfu świecie.

  Buziole jak przedszkole!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Recenzje to zbyt dużo powiedziane:) Nie kupuję kosmetyków ja oszalała. Po prostu podzielę się opinią o tym co używałam, używam i ewentualnie co mam zamiar wypróbować.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...